Ο σκοπός αυτού του ιστότοπου είναι να ενημερώσει το ακαδημαϊκό και μη ακαδημαϊκό κοινό σχετικά με την έρευνα και τους στόχους του έργου FE.P.I.B.

Όλα τα κείμενα και οι εικόνες που περιέχονται σε αυτόν τον ιστότοπο προστατεύονται από τους διεθνείς νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων. Προσπαθήσαμε να σεβαστούμε αυτούς τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων και να αποδώσουμε πλήρως τα εύσημα στις εικόνες και τα κείμενα που έχουμε ενσωματώσει σε αυτόν τον ιστότοπο, ορισμένα από τα οποία δεν αποτελούν πνευματική μας ιδιοκτησία.

Κατά την πλοήγησή σας σε αυτήν την ιστοσελίδα συμφωνείτε να σέβεστε τους νόμους περί πνευματικών δικαιωμάτων και να ακολουθείτε τους κανόνες που αναφέρονται ξεκάθαρα εδώ: Μην αντιγράψετε, κατεβάσετε ή χρησιμοποιήσετε το περιεχόμενο αυτής της σελίδας με οποιονδήποτε τρόπο, εμπορικό ή μη. Πρέπει να δοθεί γραπτή άδεια από τους δικαιούχους πνευματικών δικαιωμάτων των κειμένων ή των εικόνων.